ARCADA a HELPÍNEK spojují síly

Život nás posílá přesně tam, kde máme být. V poslední době se mi do cesty vrací zpátky lidé, které znám již několik let a dnes vím že vše má svůj význam a žádná setkání nejsou náhodná. Jsem vděčná, že naše spolupráce dnes nabrala směr, který by mne před 5lety, kdy jsme se poznali ani nenapadl.

Miloš Svoboda je zakladatel neurorehabilitačního centra ARCADA a v Ostravě vzniká jedinečný komplex služeb pro rodiče a jejich děti s neurologickým onemocněním.

V areálu je již dnes speciální školka, škola a praktická škola DIAKONIE.

Na ploše téměr 2000 m2 je pro děti i dospělé pacienty k dispozici neurorehabilitačni centrum na světové úrovni, skvělá ergoterapie, kraniosakrální terapie, hyperbarická komora a úžasný multisenzorický svět.

Miloš Svoboda v současné době připravuje jedinečný projekt Národního centra pro pacienty ve vigilním kómatu a k dispozici budou pro tento účel od ledna nové neurorehabilitační prostory, krásné apartmány pro klienty a kavárna, která bude zároveň sloužit jako sociálni podnik.

Děkuji za příležitost se na tomto úžasném projektu osobně podílet. Dnes jsme s Milošem dohodli spojení sil Arcady a Helpínka pro ty nejpotřebnějši v naší republice. ❤️

Těším se!

Nadační Fond Helpínek