Auto pro Oliverka

Oliverka jste s námi mohli podpořit na FM CITY FESTU ve Frýdku-Místku. ❤️ 
Rodiče celý život dělali vše proto, aby se o Oliverka mohli starat a téměř nikdy nežádali o pomoc. Bohužel jim nedávno dosloužilo auto, které měli mnoho let a tak zůstali odkázani na pomoc druhých. Ktomu všemu museli opravit i střechu na domě. Nakonec se jim povedlo sehnat většinovou částku, ale stále jim chyběla částka 91 929 Kč. Přesně tuhle částku jsme jim také darovali. ❤️Děkujeme organizátorům festivalu za příležitost být součástí této akce, prostřednictvím které můžeme pomáhat dál.
Děkujeme všem dárcům, kteří jste se u nás zastavili ve stánku, nebo si zakoupili festivalový merch a koupi předmětů pomohli této rodině.

 
16 - letý Oliver je od narození těžce postižený a neobejde 
se bez celodenní péče rodičů. Oliver přišel na svět císařským řezem po komplikovaném porodu. Nedýchal, netlouklo mu srdce, lékaři ho 15 minut oživovali. Tento těžký start způsobil, že Oliver nesál, nepolykal, neviděl, neměl žádný tonus, trpěl záchvaty a třesem rukou. „Lékaři nám dávali ty nejčernější prognózy,“ vzpomíná jeho maminka. Ani nepřetržitá péče obou rodičů nicméně nedokázala napravit, co způsobil dramatický příchod na svět. Oliverův stav zůstal velmi těžký a život celé rodiny to navždy změnilo. ❤️

 

Nadační Fond Helpínek