Benefiční koncert pro Štěpánka

Láskou svět spoutej, tuto závěrečnou píseň jsme si vyslechli 10.9 2022 po předání šeku Štěpánkovi ve výši 150 000 Kč.
Děkujeme všem, kteří jste Štěpánka podpořili zakoupením vstupenky nebo poslali příspěvek na transperentní účet.

Děkuji všem, kteří se podíleli na organizaci tohoto benefičního koncertu. Benefiční koncert pro Štěpánka je za námi a byl to skutečně velký zážitek.????

Moc děkuji všem, kdo jste přišli v sobotu do Divadla Loutek, i vám, kdo jste přispěli na Štěpánkovu sbírku. Vybranou částkou se podařilo zajistit Štěpánkovi minimálně rok a půl intenzívních fyzioterapií a dalších cvičení.Vybralo se nádherných 150 000 Kč.❤️

Cítím vděk a úlevu, že se vše tak krásně povedlo, ačkoliv to byl chvílemi docela adrenalin.

Hrdinou večera byl Daniel Hůlka, kterému pár hodin před koncertem vypadl přední zub. Aby diváky nezklamal a mohl zazpívat, podstoupil zákrok u zubaře bez anestezie. Nedal na sobě nic znát a zpíval úžasně! Tímto mu velice děkuji za statečnost a ostravské zubní pohotovosti za jejich naprosto brilantní a rychlé jednání. Děkuji také kamarádovi a spoluhráči z dob našich studentských let, Martinu Chodurovi a dalším účinkujícím Nicole Šteingerová, Martin R. Broniš, Drkolka Drkolka, Andrea Jonáková. Leonard Horváth předvedl skvělý výkon za klavírem a Barbora Klement Hůlková mile provázela koncert svým vlídným slovem.

Během koncertu zaznělo, že jsem jeho organizátorkou, pravdou je, že nás bylo víc. Můj taťka se při přípravách koncertu projevil coby nejlepší crowdfunder a po sobotě už vím, že umí také zázraky na počkání. Mamince děkuji za dobré nápady, svému muži za pomoc s luštěním zákonu o veřejných sbírkách a že to se mnou celé přežil, Andree Jalůvkové za poradenství v oblasti marketingu a Martine Smolíkové za perfektní spolupráci navzdory všemu, co nás po cestě potkalo, a za vynikající Honzíkovy buchty. Neteřince Lucii Mýdlové za prodej lístků před koncertem v divadle, panu Andreasovi že nás po koncertě hezky pohostil a připravil nám vynikající dobroty v jeho útulné restauraci V zahradí. Koncert by téměř jistě neproběhl nebýt Veroniky Bolkové a Nadačního fondu Helpínek, který si vzal sbírku pro Štěpánka pod svá křídla, a dost možná i nebýt sponzorů a partnerů, jejichž dary, pomoc a podpora nám vše značně usnadnila:

Město Ostrava, Kooperativa, Kofola, Mirel Vratimov, Zinzino Jiří chytil, Česká podnikatelká pojišťovna, Divadlo Loutek, Kampus Palace, Český hudební fond, HD Moving, OSA-Ochranný svaz autorský, Artenlux.

Doufám, že jsem na nikoho nezapomněla, velmi si vážím podpory vás všech a pokud by ještě někdo chtěl Štěpánkovi poslat nějakou tu korunku, sbírka je stále aktivní na transparentním účtu 2201235032/2010 s variabilním symbolem 19622.

Kdo by rád sledoval, jak se Štěpánkovi daří, nechť navštíví jeho profil Štěpánkova cesta s diagnózou dětská mozková obrna 

Ještě jednou vám všem mockrát děkuji.

Byla to jízda…????

napsala Sandra Nováková na svém FB profilu

Sandro srdečně děkuji za váš čas, energii a zápal pomáhat. Odvedla jste kus práce a vážím si, že jsem mohla být o toho s vámi. Děkuji všem účinkujícím a vážím si času který umělci, Daniel Hůlka a Martin Chodur, věnovali a zapojili se do této dobré věci.

Veronika

Nadační Fond Helpínek