FM CITY FEST

V sobotu 14.7. jsme se účastnili prvního ročníku městského festivalu FM CITY FEST ve Frýdku-Místku, který navštívilo přes 4000 lidí.
Doprovázeli jsme dětský progam společně s neziskovou organizací Lumpíkov a také se setkali s mnohými z Vás. 

Strávili jsme den nabitý pozitivní energií v areálu bývalé textilky SLEZAN s lidmi a dětmi města Frýdku-Místku a okolí.

Na programu jsme měli dětský koutek a společně s Lupmíkovem vyvořili místo s programem, které přílákalo mnoho dětí. Každé dítě si zde našlo své, po absolvování soutěžní cesty si mohly zahrát stolní hry, twister, vyzkoušet si rytířskou zbroj nebo si zašermovat. Mnoho dětí zamířilo do koutku s malováním na obličej a na festivalu se tak pohybovali batmani, spidermani, víly a nejrůznější zvířátka. V blízkosti hrací zóny se také vyskytoval skákací hrad, který měl obrovský úspěch. 

V areálu jsme také měli Helpínek stanoviště, kde jste se o nás mohli dozvědět více informací, setkat se s námi, podívat se na fotky, nebo přispět na pomoc dětem. Lidé byli naprosto skvělí, chtějí se zapojit a být součástí dobré věci. 

Nezapomenutelný dojem mezi lidmi vyvolal maskot Helpínek, který si hrál s dětmi, ale také procházel uličkami festivalu a zastavovali jej i dospělí a chtěli si udělat památeční fotografii.


Celkový výtěžek na této akci činil neuvěřitelných 6.630 Kč 

Děkujeme, všechny darované příspěvky a výtěžek z prodeje jdou ze 100% dětem. 

Nadační Fond Helpínek