higher quality bv rolex day date 118205 rolex calibre 2836 2813 mens rose gold tone is the best gift to give each other.best imitation richard mille rm 007 focused upon the creation of ultra-thin automatic locations.

HONZÍK

PODPOŘTE HONZÍKA zašlete finanční příspěvek s variabilním symbolem 11521 na účet 2201235032 / 2010

Jmenuji se Honzík a narodil jsem se s genetickou poruchou na 4. a 6. chromozomu, která u mě způsobuje srdeční vadu, opakované bronchitidy a opožděný psychomotorický vývoj. Problémem je také hypotonie, která se projevuje svalovou ochablostí

O genetické poruše se rodiče dozvěděli až v mých 9. měsících, do té doby jim nebylo jasné, proč se ještě nepřetáčím ze zad na bříško, proč nesahám po hračkách nebo neudržím zrakový kontakt. Jakmile se dozvěděli, co způsobuje můj opožděný vývoj, kromě toho, že to pro ně bylo moc těžké se snažili hned zjistit, jak mi můžou co nejvíce pomoci podpořit můj vývoj.

V létě oslavím 4. narozeniny, stále se však neumím sám najíst, nemluvím, mám stále plenky a chodím pouze s dopomocí. To ale neznamená, že by se to jednou nemohlo změnit. Proto pravidelně navštěvuji rehabilitační stacionář, kde se mi věnují ve všech směrech. Zároveň 2x týdně jezdím na ergoterapie a hipoterapie. V minulosti jsem navštívil lázně a také intenzivní rehabilitace. Nakoupili mi různé rehabilitační pomůcky (např. rehabilitační válec, bosu, chodící pás...) a spoustu vibračních a zvukových hraček potřebných pro mojí stimulaci. Jednoduše, máma s tátou dělají všechno proto, aby se můj stav zlepšoval.

Rodiče by mi rádi dopřáli intenzivní rehabilitační program ve Verheul Centre v Ostravě, který je ale velmi nákladný a pojišťovny ho neproplácejí. Vzhledem k častému dojíždění k různým specialistům, financování drahých rehabilitací, ale také kvůli velkým investicím do rehabilitačních a stimulačních pomůcek jim už však na další rehabilitace nezbývají peníze.

Proto vás moc prosím o pomoc.


 

Podpořte projekt zasláním finančního příspěvku s variabilním symbolem 11521 na účet 2201235032 / 2010

nebo

pošlete příspěvek během pár vteřin

*v případě zájmu PRO DÁRCE zajistíme úlevu na daních

Fotky

  • Podpořili jste "HONZÍK " částkou

    13 074 Kč

  • Na účtu "HONZÍK " je ještě

    57 Kč

Děkujeme!

Nadační Fond Helpínek