this website is swiss orologio falso rolex datejust steel 18k yg gold mop diamond dial emerald supplier.swiss copy rolex day date 118208 rolex calibre 2836 2813 mens black dial is effortless to control and easier understand.

32 880 Kč

Michálek

PŘÍBĚH MICHÁLKA V DOBĚ, KDY JSME JEJ PODPOROVALI:

Po mém narození si mě babička s dědečkem vzali do pěstounské péče. Narodil jsem se s hydrocefalem ve 34. týdnu s váhou 2400 g a 44 cm. Během prvního roku života mi přibyly další diagnózy - epilepsie, postižení všech končetin, CVI zraková vada, DMO (dětská mozková obrna). Od narození cvičím Vojtovu metodu. V šesti letech se mnou začali cvičit Bobatha. V dubnu 2016 jsem podstoupil svou první terapii v kosmickém oblečku, která mi pomohla se naučit se sedět. Zatím se zvládnu sám otočit na bříško a záda. Doma musím společně s babičkou a dědečkem cvičit každý den a do roka podstoupit hned několik náročných pobytů, které mě udržují v dobré kondici a můžu dělat pokroky. Tento rok mám naplánovaný pestrý program. Jedním z plánů je podstoupit 4krát v roce deseti denní pobyt v Therapy Centru, kde se cvičí neurokineziterapie. Také tam mají čínskou medicínu, logopedii, neurofeedback, ergoterapie, kraniosakrální biodynamiku. Tuto terapii jsem postoupil minulý rok a hodně mi pomohla ve zpevnění těla, protažení zkrácených končetin a achilovek.  

„Tato terapie trvá deset dní. Věříme, že Michálka s dalším naplánovaným programem dostane dál a budou větší pokroky než doposud. Jsou to pro nás nemalé finanční prostředky, které sami nezvládáme.“  babička s dědečkem

Na tuto rehabilitaci bude Michálek potřebovat 28 000 Kč. Zvládneme společně tuto částku Michálkovi vybrat? 
ze srdce všem děkujeme

babička a dědeček


 

Fotky

Nadační Fond Helpínek