Kdo za tím stojí?

V roce 2017 spojením myšlenek dvou lidí, ženy, která již od děství cítí své životní poslání pomáhat a muže, který chtěl svým podnikáním podporovat děti, vznikl nápad a zrodil se Helpínek.

Dnes se o Helpínka starám já, Veronika. Momentálně jsem na rodičovské dovolené a celým srdcem milují své dítě a život. Vážím si toho co mám a ráda bych trošku té radosti předala dál... :) Jsem vděčná, že po mé pravici jsou úžasné ženy s mnoha zkušenostmi a kdykoli potřebuji ochotně mi poradí a pomohou. 

Helpínek od roku 2017 pomáhá hendikepovaným dětem a postupně se snažím rozšiřovat pole působnosti. Loni jsme založili projekt na podporu dospělých s mentálním a kombinovaným postižením v centru Fontána p.o., pomohli rodinám při ničivém tornádu na Moravě a podpořili matky samoživitelky nebo také děti v dětském domově ve Frýdku-Místku.

Momentálně si plnými doušky vychutnávám, že jsem maminkou a mám příležitost objevovat svět se svým malým synem, o to víc rozumím všem rodičům, kteří bojují za své malé andílky a chtějí pro ně jen to nejlepší. Proto jsem si dovolila ve volných chvílich bojovat za lepší dny dětiček jiných rodičů. 

Poslední měsíce si připravuji půdu na velké věci. Mám v hlavě plány, vize a cíle, které potřebují mnoho péče, času a vytrvalosti. Letos bych se velice ráda začala Helpínkovi věnovat naplno. Při této myšlence mám úsměv na tváři a hřejivý pocit na duši. Vím, že tohle je cesta po které mám jít a vím, že zvládnu věci o kterých lidé říkají, že jsou nemožné. Říkají o mě, že jsem snílek, ale pouze se snažím koukat dál, za obzor a ještě dál...

Aktuálně pracuji na nových, přehlednějších a uživatelsky příjemných webových stránkách, které budou každý měsíc plnit novinky, události a informace jak s Helpínkem pomáháme.

 

"Mám "jeden" velký, růžový sen, na kterém postupně pracuji a těším se, až se za ním budu jednoho

Nadační Fond Helpínek