Kdo za tím stojí?

V roce 2017 spojením myšlenek dvou lidí vznikl nápad a zrodil se Helpínek.

Dnes se o Helpínka starám já, Veronika. Momentálně jsem ukončila rodičovskou dovolenou a celým srdcem milují své dítě a život. Vážím si toho co mám a ráda bych trošku té radosti předala dál... :) Jsem vděčná, že po mé pravici jsou úžasné ženy s mnoha zkušenostmi a kdykoli potřebuji ochotně mi poradí a pomohou. 

Momentálně si plnými doušky vychutnávám, že jsem maminkou a mám příležitost objevovat svět se svým malým synem, o to víc rozumím všem rodičům, kteří bojují za své malé andílky a chtějí pro ně jen to nejlepší. Proto jsem odhodlána mnohem více pomáhat a bojovat za lepší dny dětiček jiných rodičů. 

Poslední měsíce si připravuji půdu na velké věci. Mám v hlavě plány, vize a cíle, které potřebují mnoho péče, času a vytrvalosti. Letos jsem se Helpínkovi začala věnovat naplno. Při této myšlence mám úsměv na tváři a hřejivý pocit na duši. Vím, že tohle je cesta po které mám jít a vím, že zvládnu věci o kterých lidé říkají, že jsou nemožné. Říkají o mě, že jsem snílek, ale pouze se snažím koukat dál, za obzor a ještě dál...

Aktuálně pracuji na nových, přehlednějších a uživatelsky příjemných webových stránkách, které budou každý měsíc plnit novinky, události a informace jak s Helpínkem pomáháme. 

"Mám "jeden" velký, růžový sen, na kterém postupně pracuji a těším se, až se jednoho dne budu otáčet a vzpomínat s úsměvem, že se to povedlo."

 

Nadační Fond Helpínek