Podpořte Helpínka, aby mohl pomáhat dále

PODPOŘTE HELPÍNKA zašlete finanční příspěvek na provozní účet  2101722028 / 2010.

Helpínek vznikl v roce 2017 a od té doby pomohl desítkám rodin, dětem i dospělým a rozdělil přes 5 miliónů korun. Helpínka jsem zakládala s myšlenkou 100 % dětem a potřebným a tak to i zůstane. Každá jedna koruna, kterou pošlete na transparentní účty bude využita pouze a jen za účelem podpořit děti, rodiny nebo potřebné jedince. 

Helpínek pomáhá nemocným dětem, dětem s dětskou mozkovou obrnou a přidruženými onemocněními. Helpínek podporuje i projekty. Jedním z nich je pomoc rodinám na Moravě po ničivém tornádu, kde jsme osobně předali 400 000 Kč několika rodinám. Helpínek pomáhá i dospělým lidem s kombinovaným postižením v Hlučíně, kde se o ně starají tak, aby mohli žít plnohodnotný a důstojný život v komunitě v centru Fontána p.o. 

Aktuálně Helpínek podporuje 19 dětí, kterým můžete pomoci s námi zde: PŘÍBĚHY DĚTÍ 
Díky všem dárcům dnes u nás děti mají peníze, které postupně čerpají na rehabilitace, zdravotní pomůcky, speciální stravu a potřeby.  Momentálně se připravuji na jeden z největších projektů ve spolupráci s centrum ARCADA - nově vznikající centrum pro lidi ve vigilním kómatu v Ostravě.

Jsem nesmírně vděčná za všechny dárce, kteří pomáháte těmto rodinám, bez vás by to nešlo. 

Dnes k vám přicházím s prosbou o pomoc já, Veronika. Helpínku věnuji od začátku kus svého srdce a moje vize pomáhání a podpory lidem je mnohem větší než by se mohlo zdát. V posledních měsících stojím na velmi tenké hraně a držím se, aby Helpínek mohl pokračovat dále. Celých 5 let jsem se fondu věnovala zcela bez nároku na jakoukoli odměnu, chtěla jsem rozdávat radost a ulehčovat lidem v těžkých životních situacích, aniž bych za to cokoli chtěla. Byla k tomu příležitost, měla jsem práci, při které jsem se Helpínku věnovala a následně nastoupila na rodičovskou dovolenou a věnovala se Helpínku z domova.

Ale jak už to všichni známe "člověk míní, pán Bůh mění"

Dnes jsem mámou samoživitelkou 3 letého chlapečka a v září tohoto roku jsem se musela rozhodnout zda nastoupím někde do zaměstnání a nebo se budu věnovat Helpínkovi. 

Vím, že zde je moje životní cesta a pomáhat dětem i všem potřebným lidem je mé životní poslání. Proto mé rozhodnutí bylo jednosměrné a to i s vidinou, že na provozním účtu nejsou čísla, která by mne uklidnila, ba naopak. I přes tuto skutečnost jsem se po 5 letech zaměstnala na hlavní pracovní poměr. Vkročila jsem i když "na konci tunelu nevidím světlo".

Provoz Helpínka však obnáší spousta skrytých výdajů, které na první pohled nejsou vidět. Ať už to jsou kancelářské potřeby, bez kterých se Helpínek neobejde nebo naježděné kilometry za rodinami či za sponzory a lidmi, se kterými plánuji spolupráci nebo podporu dětí. Ale i drobnosti, které jsou potřeba při organizování akci a v neposlední řadě finance na to, abych se Helpínku mohla věnovat naplno a i když to bude znít jako klišé, ale doslova měla na živobytí.

Ze srdce si přeji, aby jsem společně s Helpínkem mohla pomáhat mnohonásobně více a pokud semnou souhlasíte a cítite to stejně, budu vám vděčná, když Helpínka podpoříte na jeho cestě za růžovějšími dny pro děti, rodiny a všechny, kteří to potřebují a já vám slibuji, že budu dále svědomitě a ještě více bojovat za děti, které to potřebují. 

Helpínka můžete podpořit zasláním libovolné částky na provozní účet 2101722028 / 2010.

Děkuji za podporu Veronika

 

 

 

Nadační Fond Helpínek