confusing incorporates are now the commonalities pertaining to panerai radiomir detpam00288 mens 45 mm steel rolex.https://tagheuer.to usa received a new unique neoclassical technique, plus also back into the current day facets.

TEREZKA H

PODPOŘTE TEREZKU H. zašlete finanční příspěvek s variabilním symbolem 200421 na účet 2201235032 / 2010

Narodila jsem se v termínu a měla jsem být naprosto zdravé miminko. Bohužel na porodním sále se zjistilo, že nejsem tak úplně zdravá. 

Narodila jsem se bez hrudní kosti, s nedovivinutou štítnou žlázou, oční vadou, kdy jsem měla prořídlé zornice, špatné periferní vidění, hemangiom v obličeji, který narůstal tak, že už jsem téměř neotevřela ani očičko. Špatně se mi dýchalo. Byl mi diagnostikován tzv. Phaces syndrom. Zavedli mi peg a krmili mě přes hadičku, protože jsem nebyla schopná vůbec pít. Byly mi nasazeny léky na hemangiom a štítnou žlázu.

Když jsem měla rok šla jsem na operaci hrudníku. Od 2 měsíců se mnou maminka chodí na rehabilitace. V roce a půl se stalo, že jsem upadla do bezvědomí a doktoři měli podezření na apnoe pauzy. Bohužel to byla chybná diagnóza a já jsem utrpěla v  listopadu 2016 první mozkovou příhodu na levé straně a druhou v lednu 2017 na pravé straně, ta už byla hodně masivní. 

Přestala jsem se úplně hýbat. Převezli mě do Brna, kde mi diagnostikovali další u nás velice vzácný syndrom Moya Moya. Lékaři mi nasadili nitrožilní léčbu na rozpouštění sraženin a potom se přešlo na léky proti srážení krve. Syndrom Moya Moya je totiž vážné, celoživotní onemocnění a způsobuje mozkové mrtvice. 

Mám za sebou dvě operace mozku indirektní revaskularizace - něco jako bypass ale místo na srdíčka v hlavě. Nyní sice chodím, ale s chůzí mám problémy a nevydržím delší trasy. Ve všech ohledech potřebuji máminu pomoc. Čeká mě teď přechod z dětského rehabilitačního stacionáře do logopedické školky, která mě připraví lépe do školy. 

Máma pro mě chce zajistit rehabilitace ,abych se rozvíjela i po fyzické stránce. Doporučili nám neurosenzorická rehabilitace v neziskové organizaci Isna-Mse, která by mi mohla vážně hodně pomoci. 

Tímto vás prosím o pomoc.

Děkuji

Terezka s maminkou Katkou

 

Podpořte projekt zasláním finančního příspěvku s variabilním symbolem 200421 na účet 2201235032 / 2010

nebo

pošlete příspěvek během pár vteřin

*v případě zájmu PRO DÁRCE zajistíme úlevu na daních

Fotky

  • Podpořili jste "TEREZKA H" částkou

    40 744 Kč

  • Na účtu "TEREZKA H" je ještě

    20 744 Kč

Děkujeme!

Nadační Fond Helpínek