Tvoje tvář má známý hlas

Pátou řadu této pěvecké reality show letos sledujeme společně s Helpínkem v prvních řadách! Pojďte s námi držet palce skvělému Robertu Jaškówovi, který se rozhodl podpořit nemocné děti, kterým pomáháme.

Sledujte s námi pořad Tvoje tvář má známý hlas každou sobotu večer po 20 hodině na TV NOVA.
 

S Robertem jsem se osobně setkali a musíme Vám prozradit, je to neskutečný showman. Těší se na kolegy, kteří s ním budou v Tváři účinkovat. Když kývl na nabídku, nadšený z jeho rozhodnutí byla i jeho rodina. Strach ze show si nechce připustit. "Samozřejmě se nebojím, ale malá nervozita, nebo zvýšená hladila adrenalinu tam nepochybně bude. O tom žádná, nikdo není z kamene. Já si to chci hlavně užít, protože když už budu 3 měsíce makat fyzicky i psychicky, nechci mít překážku, kterou je strach. Ten tam nemá místo."  

Robertovi jsme na památku nechali našeho malého, růžového medvídka, maskota Helpínka. Mile nás překvapil, když si jej při natáčení vzal s sebou na sedačku. Helpínek nyní Roberta Jaškówa doprovází každé kolo. Po každém vystoupení Boba jej můžete vidět po jeho boku. Robertovi se moc líbí myšlenka Nadačního fondu Helpínek a vzít si s sebou plyšového medvídka je pro něj ta nejmenší drobnost, kterou může pro dobrou věc udělat. Nyní již znáte odpověď na otázky, co růžový medvídek znamená nebo proč jej Robert má vedle sebe.

Děkujeme Roberte!  

Tvoje tvář má známy hlas je česká verze pěvecké reality show založená na formátu pořadu Your Face Sounds Familiar, který vychází ze španělského originálu Tu cara me suena. Soutěž se stejným formátem je vysílána také na Slovensku pod názvem Tvoja tvár znie povedome. Soutěžícími jsou známé osobnosti, které mají za úkol napodobit české i zahraniční pěvecké legendy. Moderátorem je Ondřej Sokol, v porotě sedí Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, kterou od druhé řady vystřídala Iva Pazderková, tu od 4. řady vystřídal Aleš Háma. Společně k nim se každý týden přidá nějaký speciální host. První řada se začala vysílat 26. března 2016 a byla velmi úspěšná co se sledovanosti týče, což odstartovalo přípravy dalších řad. Při finálovém večeru čtvrté řady, 18. listopadu, bylo oznámeno, že se jedná o poslední řadu. 3. července 2018 bylo však oznámeno, že na podzim 2018 se show vrátí s pátou řadou.  

Každý ze soutěžících si na konci večera vylosuje jednu známou osobnost v tzv. randomizeru, kterou v příštím týdnu napodobí. K dokonalé proměně jim pomáhá profesionální tým maskérů, tanečníků a odborníků na zpěv a herectví. Úkolem soutěžících je co nejlépe napodobit vylosovanou osobu. O jejich úspěchu rozhoduje porota, která na konci večera rozdá body od 1 do 8. Následně rozdají body také samotní soutěžící, každý uděluje svých 5 bodů jednomu číslu, které jej nejvíce zaujalo. Vyhrává soutěžící, který za večer získá nejvíce hlasů. V případě remízy rozhodne o vítězi porota.

Výherce získává 25 000 Kč, které může přidělit libovolné charitativní společnosti. Body se průběžně sčítají až do předposledního kola – semifinále, kdy čtyři účinkující s nejvyšším počtem hlasů postoupí do finále. O celkovém vítězi rozhoduje porota ve finálovém kole. Vítěz obdrží 150 000 Kč a předá je libovolné charitě.  

zdroj: tv.nova.cz, tvojetvar.nova.cz, google.com, instagram, facebook

Fotky

Nadační Fond Helpínek