Tvoje tvář má známý hlas

Pátou řadu této pěvecké reality show jsme v roce 2018 sledovali společně s Helpínkem v prvních řadách! Pojďte s námi zavzpomínat, na skvělého Roberta Jaškówa, který se rozhodl podpořit nemocné děti, kterým pomáháme.

Robert dětem vyhrál krásných 25 000 Kč.
Zajímá Vás komu tato částka pomohla? Pokračujte ve čtení a dozvíte se více. :-) 
 

Naše první osobní setkání s Robertem bylo velice příjemné a musíme Vám prozradit, je to neskutečný showman. Těší se na kolegy, kteří s ním budou v Tváři účinkovat. Když kývl na nabídku, nadšený z jeho rozhodnutí byla i jeho rodina. Strach ze show si nechce připustit. "Samozřejmě se nebojím, ale malá nervozita, nebo zvýšená hladila adrenalinu tam nepochybně bude. O tom žádná, nikdo není z kamene. Já si to chci hlavně užít, protože když už budu 3 měsíce makat fyzicky i psychicky, nechci mít překážku, kterou je strach. Ten tam nemá místo."  

Robertovi jsme na památku nechali našeho malého, růžového medvídka, maskota Helpínka. Mile nás překvapil, když si jej při natáčení vzal s sebou na sedačku. Helpínek Roberta Jaškówa doprovázel každé soutěžní kolo. Robertovi se moc líbí myšlenka Nadačního fondu Helpínek a vzít si s sebou plyšového medvídka pro něj byla ta nejmenší drobnost, kterou mohl pro dobrou věc udělat. Nyní již znáte odpověď na otázku, co růžový medvídek znamená nebo proč jej Robert míval vedle sebe.

Děkujeme Roberte!  

Tvoje tvář má známy hlas je česká verze pěvecké reality show založená na formátu pořadu Your Face Sounds Familiar, který vychází ze španělského originálu Tu cara me suena. Soutěž se stejným formátem je vysílána také na Slovensku pod názvem Tvoja tvár znie povedome. Soutěžícími jsou známé osobnosti, které mají za úkol napodobit české i zahraniční pěvecké legendy. Moderátorem je Ondřej Sokol, v porotě sedí Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, kterou od druhé řady vystřídala Iva Pazderková, tu od 4. řady vystřídal Aleš Háma. Společně k nim se každý týden přidá nějaký speciální host. První řada se začala vysílat 26. března 2016 a byla velmi úspěšná co se sledovanosti týče, což odstartovalo přípravy dalších řad. Při finálovém večeru čtvrté řady, 18. listopadu, bylo oznámeno, že se jedná o poslední řadu. 3. července 2018 bylo však oznámeno, že na podzim 2018 se show vrátí s pátou řadou.  

Každý ze soutěžících si na konci večera vylosuje jednu známou osobnost v tzv. randomizeru, kterou v příštím týdnu napodobí. K dokonalé proměně jim pomáhá profesionální tým maskérů, tanečníků a odborníků na zpěv a herectví. Úkolem soutěžících je co nejlépe napodobit vylosovanou osobu. O jejich úspěchu rozhoduje porota, která na konci večera rozdá body od 1 do 8. Následně rozdají body také samotní soutěžící, každý uděluje svých 5 bodů jednomu číslu, které jej nejvíce zaujalo. Vyhrává soutěžící, který za večer získá nejvíce hlasů. V případě remízy rozhodne o vítězi porota.

Výherce získává 25 000 Kč, které může přidělit libovolné charitativní společnosti. 

zdroj: tv.nova.cz, tvojetvar.nova.cz, google.com, instagram, facebook

 

Komu výhra 25 000 Kč pomohla? 

Díky věnovaným penízkům mohli Ondrášek, Toníček a Amálka v dubnu 2019 využívat péče odborníků z neurorehabilitačního centra ARCADA v Ostravě.

Fotky

Nadační Fond Helpínek